Oferta

Weselna

Organizacja uroczystości weselnej w Zajeździe Świętokrzyskim będzie najlepszą wspólną decyzją jaką Państwo podejmiecie. Możecie polegać na naszym doświadczeniu i być pewnym, że to wydarzenie na zawsze utkwi w Waszej pamięci, a wszyscy goście wspominać będą niepowtarzalną atmosferę jaką wytworzycie przy współudziale personelu. Udostępniamy także ogród do zdjęć plenerowych dla uczestników przyjęć weselnych

Informacje

O lokalu

Zajazd Świętokrzyski to stylowa restauracja oferująca wysoki standard usług gastronomicznych mogąca w dwóch salach przyjąć jednorazowo 240 osób. Zarówno klimatyzowana sala i smaczne, domowe posiłki pozwolą Państwu wypocząć i zregenerować siły. Przy obiekcie znajduje się duży, dobrze oświetlony parking mogący jednocześnie pomieścić kilkanaście autokarów.

Kuchnia

W naszej ofercie znajdą Państwo duży przekrój dań z kuchni Polskiej, przygotowywanych przez wykwintnych specjalistów w swoich dziedzinach. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki MENU.

Informacje dodatkowe

Organizacja uroczystości weselnej to duże przedsięwzięcie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w celu ułatwienia Państwu organizacji imprezy. Zapraszamy do zakładki KONTAKT abyśmy mogli wraz z Państwem omówić wszelkie pytania.

Wesele Już od
zł od osoby

Restauracja

 

Sala Balowa

 

Ogród

 

Sprawdź dostępność

Kontakt